Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
4 800HUF
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően vietnámi alkotó, XX: sz. második fele: Városrészlet kerékpározókkal. Akvarell, selyem. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 55x37,5 cm.