11111.
Beendet 474. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
7 500 HUF
20,33 EUR, 23,44 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Színek varázsa. Pasztell, papír, jelezve jobbra lent. Kissé hullámos. Paszpartu széle kissé foltos. Üvegezett fakeretben, 60x45 cm