11098.
Beendet 474. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 200 HUF
5,96 EUR, 6,88 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Magdeburgi katedrális. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 21x16 cm