11121.
Beendet 474. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
12 000 HUF
32,52 EUR, 37,50 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Kikötő (Norvégia?). Olaj, vászon, kartonon. Dekoratív, sérült fakeretben, 38×59 cm