11092.
Beendet 474. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 000 HUF
24,39 EUR, 28,13 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Álló női akt. Olaj, fa. Apró felületi sérülésekkel. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 50x39,5 cm