11070.
Beendet 474. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD
Olvashatatlan (... László) jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon. Dekoratív, sarkaiban kissé sérült fakeretben. 60x40 cm.