11062.
Beendet 474. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
16 000 HUF
43,36 EUR, 50,00 USD
Olvashatatlan (Gachal?) jelzéssel, XX. sz. első fele: Libapásztorlány. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 56×67 cm