11027.
Beendet 474. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
12 000 HUF
32,52 EUR, 37,50 USD
Mikita Pál jelzéssel: Lány korsóval. Olaj, vászon, kissé sérült. Dekoratív fakeretben. 55x40 cm