11129.
Beendet 474. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 000 HUF
21,68 EUR, 25,00 USD
Jelzés nélkül, XX. sz. vége/XXI. sz eleje: Színes absztrakt kép. Olaj, vászon. 160×100 cm. Feltekerve.