11134.
Beendet 474. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
7 000 HUF
18,97 EUR, 21,88 USD
Jelzés nélkül: Csendélet. Olaj, vászon, egy kis szakadással enyhén sérült keretben. újrafeszítést igényel. 75x57 cm