10912.
Beendet 474. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
10 000 HUF
27,10 EUR, 31,25 USD
Jelzés nélkül (1910-1930 körül): Társaság. Olaj, vászon, kartonon. Kissé sérült Fakeretben. 20,5x26,5 cm /