10991.
Beendet 474. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
Horkay Péter jelzéssel (a hátoldalán): Rőzsehordó. Olaj, karton. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 20,5x25,5 cm