Háry jelzéssel: Táj házzal. Akvarell, papír. Üvegezett, kissé sérült f... https://www.darabanth.com/de/474-Fernauktion/474.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-signiert-ohne-Sign~500002/Hary-jelzessel-Taj-hazzal-Akvarell-papir-Uvegezett-kisse-serult-fa-keretben-25-5x18-5-cm~II3168411
3168411
11056
474
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
4 000 HUF 10,84 EUR , 12,50 USD
Beschreibung: Háry jelzéssel: Táj házzal. Akvarell, papír. Üvegezett, kissé sérült fa keretben, 25,5×18,5 cm