Eltérő időben készült felvételek Latinovits Zoltán színművészről, a kisebb képen Ruttkai Évával együtt láthatjuk, 2 db modern nagyítás a néhai Lapkiadó Vállalat fotólaborjának gyűjteményéből jelzés nélkül, 21x15 cm és 10x15 cm
cca 1900 Czullik Inez, Czullik Ágost, a Liechtenstein hercegi kertek igazgatója lányának fotója, keményhátú fotó V[iktor] Angerer bécsi műterméből, 16x10 cm
1963 Róma, Szoraja volt iráni királyné római bevásárlókörúton édesanyjával, sajtófotó, a hátoldalon feliratozva, "Exkluzív kép - MTI Külföldi Képszolgálat" pecséttel, 21x16 cm / 1963 Rome, Soraya Esfandiary-Bakhtiary, former Queen of Iran on a shopping trip with her mother, press photo, 21x16 cm
Stobbe Kálmán (1883-1936) építőmester, díszlettervező, labdarúgó, a magyar válogatott edzője nagy méretű fotója, a Korabeli, kissé sérült keretben.külső méret 60x72 cm