Tétel

Rufpreis:

2 800 HUF

Beschreibung:

Szűcs József: A repülés ábécéje. Bp., 1954, Ifjúsági Kiadó, 168 p. Fekete-fehér fotókkal és szövegközti illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, a lapok felső sarkai foltosak. Benne 1956-os iskolai ajándékozási sorokkal.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : bt