Szűcs József: A repülés ábécéje. Bp., 1954, Ifjúsági Kiadó, 168 p. Fekete-fehér fotókkal és szövegközti illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, a lapok felső sarkai foltosak. Benne 1956-os iskolai ajándékozási sorokkal.