Tétel

Rufpreis:

20 000 HUF

Beschreibung:

Straub Sándor: Elektrotechnika. A gyakorlati elektrotechnika kézikönyve czímű munkának teljesen átdolg. és módosított kiadása 10 részben. 1-7 rész. Négy kötetbe kötve. (A 10 részre tervezett mű utolsó három része nem jelent meg. 1-2 rész: A mágnesség elektromosság alapelvei... Egyenáramú dinamógépek. VI. 680 l. 6 sztl. lev. 3. rész: Váltakozó áramok... VII. 520 l. XVI, XVI, XVI, XVI, XVI. VIII kihajtható t. 4. rész: Akkumulátorok és galvánelemek. VI. 184 l. IX-XII kihajtható t. 5. rész: Áramelosztási rendszerek... XVI. 192 l. XXXVIII l. 193-378 l. XIII-XVIII kihajtható t. A XIX-XX. táblák sorszám nélkül Edison portréfotók. 6. rész: Az elektromos világítás. VI. 272 l. XXI-XXII kihajtható t. 7. rész: Az elektromos munka(erő)átvitel. A címlapja hiányzik, 400 l. XXIII-XXX kihajtható t. Bp. 1904-1915. Pallas. Az első 2 kötet korabeli, aranyozott gerincű félvászon-kötésben (230 mm.), a 3-4 kötetek korabeli egészvászon-kötésben

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras