Vallási témájú könyv és nyomtatvány tétel, össz. 11 db: Magyar Keresztyének Naptára az 1941-ik közönséges évre. Szerk.: Szikszai Benjámin.; P. Soós István: Kármelhegyi rózsabimbók. Imádságos és énekeskönyv.; Magone Mihály. Don Bosco szentéletű növendékének életrajza.; stb. Változó állapotban, közte sérült is.