A XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus emlékkönyve. Közrebocsájtja a Kongresszus előkészítő főbizottsága. Bp., 1938, Szent István-Társulat. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopott borítóval.