2005 Budapest a Népszabadságban, 1992-2003. Szerk.: Berkó Pál. Budapesti Negyed. XIII. évf. 49-50. sz. 2005. ősz, tél. Bp.,2005, Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötésben.
Pusztai Ervin: Budapest téridőben. Visontay Péter fotók. Bp., 2005., Enciklopédia Kiadó. Gazdag fotóanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, a borítón kis kopásnyomokkal.
Julius Jung: Zur Geschichte der Pässe Siebenbürgens. Innsbruck, 1892, Verlag der Wagner'schen Universitätss-Buchhandlung, 31 p. Német nyelven. Az elülső borítón: "Szerzőtől" bejegyzéssel. Átkötött félvászon-kötés, bekötött borítókkal, 3 kijáró lappal, néhány bejelöléssel.