Tétel

Rufpreis:

6 000 HUF
16,26 EUR, 18,75 USD

Beschreibung:

[Leden, Christian (1892-1957)] K. Leden: Kjuvatin jégmezői. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Ford.: Mihalik László. Bp.,[1930], Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 1 t.+244 p.+16 t. (fekete-fehér fotók)+ 1 (kihajtható térkép) t. Gazdag szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, gerincen kisebb sérülések, kopásnyomok, kopottas állapotban.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras