Tétel

Rufpreis:

24 000 HUF

Beschreibung:

Karácsonyi János: Békésvármegye története. I-II. köt. Magyarország ezredéves fennállásának ünnepére Békésvármegye törvényhatósági bizottságának megbízásából írta: - -. I. Békésvármegye általános története. II. Különös rész. Az egyes városok, községek, továbbá a birtokos és nemes családok története. 1. szakasz: Az egyes városok és községek története. [Gyula], 1896. Békésvármegye Közönsége, (Dobay János-ny.)+I-II,+1-522+1 p.+36 t.; 352 p.+ 49 t. Átkötött félvászon-kötések, kopott borítóval, az I. kötet sérült gerinccel, hiányzó hátsó táblával, az I. kötetben a címlap pótolt, az I. kötetben 3 lap (III-VIII), és 2 tábla hiányzik (1 és 3 t.), valamint az első 4 lap kijár, a II. kötetben 1 tábla (33. t) hiányzik.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras