19124.
Beendet 474. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 200 HUF
3,25 EUR, 3,75 USD
Kalmár Gusztáv: Régi népek, új világok. Ázsia, Amerika és az óceánok hősei. Bp., [1935], Szent István-Társulat, 292 p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes, kopottas, foltos borítóval.