19030.
Beendet 474. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 600 HUF
7,05 EUR, 8,13 USD
Hedin, Sven: Pekingtől Moszkváig. Bp., 1924, Franklin. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.