19033.
Beendet 474. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 600 HUF
7,05 EUR, 8,13 USD
Gubányi Károly: Ausztrália. Bp., Lampel. Kiadói festett, aranyozott félvászon kötés, kopottas állapotban.