Fényes Elek: Magyarország geographiai szótára, mellyben minden város, falu és puszta, betürendben körülményesen leiratik. III-IV. kötet (egybe kötve L-Z). Pesten, 1851, Kozma Vazulnál. 306p; 350 p. Korabeli aranyozott félvászon kötésben, néhány ceruzás beírással