19015.
Beendet 474. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
4 800 HUF
13,01 EUR, 15,00 USD
Csepel. Szerk.: Ladányi Miksa. Bp., 1934, Magyar Városok Monográfiája Kiadóhivatala (Magyar városok monográfiája). Kiadói aranyozott vászonkötésben, laza és kissé sérült kötéssel, cÃmlap hiányzik, festett felsÅ‘ lapélekkel.