Tétel

Rufpreis:

8 000 HUF
21,68 EUR, 25,00 USD

Beschreibung:

Amusemens des eaux de Spa. [...] Nouvelle edition. Tome second. Göttingen-Leiden, 1756, Elie Luzac, 424 p.+ 2 (kihajtható, rézmetszetű) t. Francia nyelven. Korabeli, aranyozott gerincű egészbőr-kötésben, festett lapélekkel, kissé foltos, kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, belül a lapok nagyrészt jó állapotban. Az előzéklapon "Gf. Zichy J. és I.-nak emlékül adták Bodonyi R. és L." bélyegzővel.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras