20446.
Beendet 474. Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
2 800 HUF
7,59 EUR, 8,75 USD
Charles Darwin: Az ember származása és a nemi kiválasztás I-II. kötet. Ford.: Dr. Entz Géza, Dr. Fülöp Zsigmond, Dr. Madzsar József. Bp.,1923, Athenaeum. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, az I. kötet gerincén kis sérüléssel.