Petőfi Sándor: János vitéz. Plasztikus képekben, Róna Emy rajzaival. Bp., é. n., Offset Nyomda. Kihajtható képeskönyv. Kiadói félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, egy táblán sérüléssel, az egyik madzag hiányzik.