Tétel

Rufpreis:

4 000 HUF

Beschreibung:

Győry Vilmos: Balassa János. Történeti elbeszélés az ifjuság számára. Pest, 1876. Légrády III+166p.+8 t. (litográfiák) Korabeli kissé kopott félvászon-kötésben. Néhány levélen folttal, sérüléssel

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert