Győry Vilmos: Balassa János. Történeti elbeszélés az ifjuság számára.
Pest, 1876. Légrády III+166p.+8 t. (litográfiák) Korabeli kissé kopott félvászon-kötésben. Néhány levélen folttal, sérüléssel