Gárdonyi Géza: Tarka-barka történetek. Bp., Dante. Kiadói kartonált kö... https://www.darabanth.com/de/474-Fernauktion/474.0/Bucher/Bucher-Marchen~1000034/Gardonyi-Geza-Tarka-barka-tortenetek-Bp-Dante-Kiadoi-kartonalt-kotes-serult-gerinc-kopottas~II3216683
3216683
20983
474
4800
Books: Tales
Rufpreis:
4 800 HUF 13,01 EUR , 15,00 USD
Beschreibung: Gárdonyi Géza: Tarka-barka történetek. Bp., Dante. Kiadói kartonált kötés, sérült gerinc, kopottas állapotban. + Gárdonyi Géza: Az én falum. Bp., Dante. Vászon kötés, sérült gerinc, kopottas állapotban. Mindkettő Biczó András rajzaival illusztrált.
: tg