Szentmiklósi Márton: A római jog institutiói. Bp., é.n., Athenaeum, ki... https://www.darabanth.com/de/474-Fernauktion/474.0/Bucher/Bucher-Jura~1000010/Szentmiklosi-Marton-A-romai-jog-institutioi-Bp-en-Athenaeum-kilencedik-kiadas-kisse~II3217973
3217973
19264
474
Books: Law
Beschreibung: Szentmiklósi Márton: A római jog institutiói. Bp., é.n., Athenaeum, kilencedik kiadás, kissé sérült, kopott átkötött félvászon kötés.
: karap_norbert