Tétel

Rufpreis:

4 800 HUF
13,01 EUR, 15,00 USD

Beschreibung:

Tormay Cecile: Két forradalom. Részletek Tormay Cecile Bujdosó Könyvéből. Nemzeti Könyvtár 73-74. sz. Bp., (1942), Nemzeti Könyvtár, (Stádium-ny.), 127+1 p. A borító Fáy Dezső munkája. Kiadói papírkötés,kopott borítóval, a címlap és az utána követő lap foltos, a címlapon bélyegzéssel. A könyv szerepel az 1945-ben az Ideiglenes Nemzeti Kormány által betiltott fasiszta, és szovjetellenes könyvek listáján.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert