8 500 HUF
23,04 EUR, 26,56 USD
Szépirodalmi Könyvkiadó Krúd yGyula művei sorozatának 17 kötete (nem teljes sorozat): Aranyidő, Az álombeli lovag, Szerenád, Telihold, Palotai álmok, A XIX. század vizitkártyái, Egy krónikás könyvéből, Váci utcai hölgytisztelet, Az utolsó gavallér, Királyregények, Pesti nőrabló, Magyar Tükör, Pesti album, Irodalmi Kalendáriom, Delikátesz, Pókhálós palackok Bp., 1976-1987, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval. Néhány kötet papírborítója enyhén foltos, egyiken szakadással, máskülönben jó állapotban.