Omár Khájjám: Rubáiját. Ford.: Szabó Lőrinc. Bp., é.n. Táltos.112 p. Ú... https://www.darabanth.com/de/474-Fernauktion/474.0/Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1000004/Omar-Khajjam-Rubaijat-Ford-Szabo-Lorinc-Bp-en-Taltos112-p-Ujrakotott~II3105581
3105581
21523
474
100
Beschreibung: Omár Khájjám: Rubáiját. Ford.: Szabó Lőrinc. Bp., é.n. Táltos.112 p. Újrakötött félvászon-kötésben, néhány enyhén sérült lappal.
: karap_norbert