Tétel

Rufpreis:

2 400 HUF
6,50 EUR, 7,50 USD

Beschreibung:

Kolligátum a ,,Koszorú - A Magyar Protestáns Irodalmi Társaság népies kiadványai" sorozatból, 2 kötetben: Forgács Endre: Az ócska biblia. (1. sz.); Csengey Gusztáv: A Barkóék árvája. (2. sz.); Vajda Ferenc. Bethlen Gábor fejedelem. (5. sz.); [...] Babay Kálmán. Szabó Péter. Elbeszélés. (73. sz.) Bp., 1894-1901, Magyar Protestáns Irodalmi Társaság. Egészvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras