Tétel

Rufpreis:

5 000 HUF

18

Beschreibung:

Értavy Baráth Kata: Történelem: Kitűnő. Regény az 1956-os szabadságharc idejéből. [Cleveland, 1966.], Magyar Szabadságharcos Szövetség, (Kárpát Publishing-ny.), 180 p. Emigráns kiadás. A Magyar Szabadságharcos Szövetség kiadása a szabadságharc 10. évfordulója alkalmából. Szövegközti fekete-fehér rajzokkal illusztrált. 1967-es Cleveland-i magyar cserkész ajándékozási bejegyzéssel, a csapattagok autográf aláírásaival. Kiadói egészvászon-kötés, illusztrált kiadói papír védőborítóban, a papírborítón apró sérülésekkel.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : bt