Tétel

Rufpreis:

1 800 HUF

Beschreibung:

Barabás Ábel. Esperanto világnyelv. Gyakorlati és elméleti módszer a Zamenhof-féle világnyelv néhány nap alatt való megtanulására. Nyelvtannal, gyakorlatokkal és szótárral. Kolozsvár, 1898, szerzői. VI + (+2) + 206 p. Későbbi aranyozott gerincű egészvászon-kötés, foltos borítóval, körbevágva, címlapon ceruzás bejegyzéssel, néhány lapon tollas jegyzetekkel, néhány kevés lap kissé foltos.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras