1835 Aurora. Hazai almanach. Alapítá Kisfaludy Károly. Folytatja Bajza [József.] XIV. évf. vagy új folyamat IV. éve. Pest,1835,Ifj. Kilian György. Korabeli aranyozott félbőr kötésben 1t. (litográfia) 425p. 5 t acélmetszetek Az utolsó 3 tartalom oldal másolattal pótolt igényesen