Gläser

Zahl der Lose: 346

Karacg Berekfürdői krakléüveg gyertyatartó. Jelzés nélkül, kis pattogzással, m: 13,5 cm
12257.

Rufpreis:
8 000 HUF

EDG Enzo De Gasperi gyertyatartó.Jelzés nélkül, hibátlan, m: 20 cm
12258.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

Kosta Boda díszpohár. Terv.: Ulrica Hydman Vallien. Címkével jelzett, hibátlan, m: 8,5 cm
12259.

Rufpreis:
8 000 HUF

Hutaüveg csizma. Nyugat-Európa, anyagában színezett, hibátlan, m: 17 cm
12260.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

Antik iparművész kraklé üveg váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 15 cm
12261.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

Schribska cseh üveg asztaldísz. Terv.: Josep Hospodka. Anyagában színezett, jelzés nélkül, minimális kopással, m: 12 cm
12262.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Cseh mohazöld asztaldísz, jelzés nélkül, kopással, h: 38 cm
12263.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

Üveg oroszlán. cca 1950, orosz, kissé színezett iparművész hutaüveg. Jelzés nélkül, 19x13 cm
12264.

Rufpreis:
8 000 HUF

Murano anyagában színezett nagyváza, anyagában színezett hutaüveg, kopással, m: 40,5 cm
12265.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

cca 1980 MP Creation stúdióváza, lüszteres, savmaratott, színes szállal színezett díszítéssel, címkével jelzett, hibátlan, m: 28 cm
12266.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Karcag Berekfürdői krakléüveg váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 32,5 cm
12267.

Rufpreis:
8 000 HUF

cca 1930, Patzauer Aladár Szikvízüzeme Hódmezővásárhely, fejazonos, kissé sérült porcelánbetétes fejjel, m: 27,5 cm
12268.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF