Gläser Zahl der Lose: 346
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3135971
12257
473
Glass-objects
Karacg Berekfürdői krakléüveg gyertyatartó. Jelzés nélkül, kis pattogzással, m: 13,5 cm
3135974
12258
473
7500
Glass-objects
EDG Enzo De Gasperi gyertyatartó.Jelzés nélkül, hibátlan, m: 20 cm
3135970
12259
473
Glass-objects
Kosta Boda díszpohár. Terv.: Ulrica Hydman Vallien. Címkével jelzett, hibátlan, m: 8,5 cm
3186582
12260
473
7500
Glass-objects
Hutaüveg csizma. Nyugat-Európa, anyagában színezett, hibátlan, m: 17 cm
3186594
12261
473
7500
Glass-objects
Antik iparművész kraklé üveg váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 15 cm
3186607
12262
473
9500
Glass-objects
Schribska cseh üveg asztaldísz. Terv.: Josep Hospodka. Anyagában színezett, jelzés nélkül, minimális kopással, m: 12 cm
3186614
12263
473
7500
Glass-objects
Cseh mohazöld asztaldísz, jelzés nélkül, kopással, h: 38 cm 3191861
12264
473
Glass-objects
Üveg oroszlán. cca 1950, orosz, kissé színezett iparművész hutaüveg. Jelzés nélkül, 19x13 cm 3210869
12265
473
8500
Glass-objects
Murano anyagában színezett nagyváza, anyagában színezett hutaüveg, kopással, m: 40,5 cm
3210875
12266
473
9500
Glass-objects
cca 1980 MP Creation stúdióváza, lüszteres, savmaratott, színes szállal színezett díszítéssel, címkével jelzett, hibátlan, m: 28 cm
3208559
12267
473
Glass-objects
Karcag Berekfürdői krakléüveg váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 32,5 cm 3210020
12268
473
Glass-objects
cca 1930, Patzauer Aladár Szikvízüzeme Hódmezővásárhely, fejazonos, kissé sérült porcelánbetétes fejjel, m: 27,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF