Gläser Zahl der Lose: 346
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3191130
12245
473
Glass-objects
Karcag Berekfürdői színezett krakléüveg lámpabúra. jelzés nélkül, m: 20 cm
3089915
12246
473
Glass-objects
SI-AN Cristallerie olasz színezett üveg váza, címkével jelzett, minimális kopással, m: 28,5 cm
2565693
12247
473
4600
Glass-objects
6+1 db pezsgős talpaspohár, kopásnyomokkal, egyik eltérő csiszolt darab. m: 11-12cm
3174002
12248
473
8500
Glass-objects
Homegaard kék kínáló. Terv.: Per Lütken, cca 1970, jelzés nélkül, 26,5x21 cm
3052675
12249
473
5500
Glass-objects
Murano millefiori kisváza. cca 1950, jelzés nélkül, egyik fülén alul lepattanás, m: 8,5 cm
3172515
12250
473
Glass-objects
Sklarna Mstisov "Rhapsody" asztaldísz. Terv.: Frantisek Zemek. cca 196/70, anyagába részben színezett üveg, jelzés nélkül, hibátlan, 19x15,5 cm
3172517
12251
473
Glass-objects
Ólomkristály korsó készlet. 6 darab, jelzés nélkül, hibátlan, m: 14 cm 3152920
12252
473
9500
Glass-objects
Murano millefiori üveg levélnehezék, jelzés nélkül, hibátlan, d: 10 cm
3152607
12253
473
Glass-objects
7 darabos antik gömb lámpabúra szett, 7 darab, plasztikus és savmaratott díszítéssel, kis kopással, d: 16 cm 2829268
12254
473
Glass-objects
Vörös-fehér kristály váza. Metszett, csiszolt, festett hibátlan. 31 cm
2977614
12255
473
Glass-objects
Walther glass német kristály asztali kínáló. Csiszol, formába öntött, anyagában színezett, eredeti dobozában d: 31 cm
3075363
12256
473
7500
Glass-objects
Erwin Eisch (1927-2022): Design gyertyatartó. Részben savmaratott, anyagában színezett öntött üveg, címkével jelzett, hibátlan, m: 10,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF