Gläser Zahl der Lose: 346
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3163697
12403
473
Glass-objects
Murano levélnehezék. Öntött üveg, belerétegelt buborékos színezéssel, csepp alakú üvegtest ,jelzés nélkül, cca 20. sz. közepe, minimális kopottsággal, m: 8 cm
3163677
12404
473
Glass-objects
Bohemia levélnehezék. Öntött üveg, beleolvasztott virág felépítménnyel, ékkőszerűen fazettált, jelzés nélkül, cca 20. sz. első fele, kis pattogzással, m: 9 cm
3202711
12405
473
Glass-objects
Geertyatartó. Foncsorüveg. XIX. sz. kézzel készített, kopással 12 cm
3186537
12406
473
3400
Glass-objects
Cseh kék üveg asztaldísz, kopással, 10x10 cm
3186538
12407
473
3400
Glass-objects
Cseh sárga üveg asztaldísz, kopással, 9,5x8 cm
3186541
12408
473
Glass-objects
Cseh kék üveg asztaldísz, d: 11 cm
3186543
12409
473
Glass-objects
Cseh zöld üveg asztaldísz, d: 12 cm
3186544
12410
473
Glass-objects
Cseh zöld üveg asztaldísz, d: 14 cm
3208761
12411
473
Glass-objects
Bíborszín üveg váza. cseh üveg. Formába fújt, csiszolt, anyagában színezett, hibátlan 21 cm 3213931
12412
473
3200
Glass-objects
4 darab klf porcelán és fajansz antik csésze, komacsésze, aludt tejes csupor, közte jelzéssel, sérüléssel, m: 10 cm alatt 3186584
12413
473
Glass-objects
Design üveg váza, savmaratott felülettel, hibátlan, m: 15 cm
3185249
12414
473
Glass-objects
2 darab bíbor színezésű szárazvirág kaspó / váza, d: 14-22 cm, m: 10-15 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF