Gläser

Zahl der Lose: 346

2 darab kéken pácolt kristály váza, gazdag fazettált és csiszolt díszítéssel, egyik darabon lepattanással, m: 11-16,5 cm
12390.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1950/70, francia, olasz, német designerek: 6 darab design kristály váza. Hibátlan, m: 12-21 cm
12391.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1950/60, német designer, ólomkristály váza. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 26,5 cm
12392.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Három részből álló design üvegpalack, zölden színezett üveg, a három rész külön tölthető, m: 33,5 cm
12393.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Hatalmas fodros asztalközép kínáló, formába préselt üveg virágmintákkal, fém szerelékkel, d: 43 cm
12394.

Rufpreis:
5 000 HUF

Hans-Jürgen Richartz designer, cca 1970/80: Színezett talpas kínáló. Foltokban színezett tejüveg, áttetsző talppal. Jelzett: gravírozott "Richartz art collection" felirat. Hibátlan, d: 19,5 cm, m: 11,5 cm
12395.

Rufpreis:
5 000 HUF

Bíborpácolt vörös kehelyváza, ezüst (Ag) talpazattal, jelzett, LM mesterjeggyel, kis lepattogzással, m: 19 cm
12396.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Cseh kék üveg asztaldísz, iparművész üveg, jelzés nélkül, m: 21,5 cm
12397.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Talpas díszpohár. Cseh, cca 19. sz. második fele, csiszolt rétegzett üveg. Köszörült arabeszkekkel és zománcfestett mintákkal díszített, kopással, m: 16,5 cm
12398.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Ólomkristály váza, gazdag díszítéssel, jelzés nélkül, m: 30,5 cm
12399.

Rufpreis:
5 000 HUF

Antik osztrigakínáló tál szett, 6 darab, d: 25 cm
12400.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Murano levélnehezék. Öntött üveg, beleolvasztott korallok közt úszkáló halak felépítménnyel, csepp alakú üvegtest, jelzés nélkül, cca 20. sz. első fele, hibátlan, m: 6 cm
12402.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF