Gläser Zahl der Lose: 346
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3204054
12390
473
Glass-objects
2 darab kéken pácolt kristály váza, gazdag fazettált és csiszolt díszítéssel, egyik darabon lepattanással, m: 11-16,5 cm
3204139
12391
473
Glass-objects
cca 1950/70, francia, olasz, német designerek: 6 darab design kristály váza. Hibátlan, m: 12-21 cm
3204118
12392
473
4200
Glass-objects
cca 1950/60, német designer, ólomkristály váza. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 26,5 cm
3204119
12393
473
Glass-objects
Három részből álló design üvegpalack, zölden színezett üveg, a három rész külön tölthető, m: 33,5 cm 3204080
12394
473
Glass-objects
Hatalmas fodros asztalközép kínáló, formába préselt üveg virágmintákkal, fém szerelékkel, d: 43 cm
3204076
12395
473
Glass-objects
Hans-Jürgen Richartz designer, cca 1970/80: Színezett talpas kínáló. Foltokban színezett tejüveg, áttetsző talppal. Jelzett: gravírozott "Richartz art collection" felirat. Hibátlan, d: 19,5 cm, m: 11,5 cm
3204058
12396
473
6500
Glass-objects
Bíborpácolt vörös kehelyváza, ezüst (Ag) talpazattal, jelzett, LM mesterjeggyel, kis lepattogzással, m: 19 cm 3204487
12397
473
4600
Glass-objects
Cseh kék üveg asztaldísz, iparművész üveg, jelzés nélkül, m: 21,5 cm
3204481
12398
473
6500
Glass-objects
Talpas díszpohár. Cseh, cca 19. sz. második fele, csiszolt rétegzett üveg. Köszörült arabeszkekkel és zománcfestett mintákkal díszített, kopással, m: 16,5 cm 3204370
12399
473
Glass-objects
Ólomkristály váza, gazdag díszítéssel, jelzés nélkül, m: 30,5 cm
3195827
12400
473
3200
Glass-objects
Antik osztrigakínáló tál szett, 6 darab, d: 25 cm
3163702
12402
473
Glass-objects
Murano levélnehezék. Öntött üveg, beleolvasztott korallok közt úszkáló halak felépítménnyel, csepp alakú üvegtest, jelzés nélkül, cca 20. sz. első fele, hibátlan, m: 6 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF