34385.
Beendet 473. Fernauktion
Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden
1 600 HUF
4,34 EUR, 5,00 USD
~1970. "Kiváló Termelőszövetkezeti Dolgozó" aranyozott, műgyantás kitüntető jelvény, eredeti, sérült tokban T:AU