34447.
Beendet 473. Fernauktion
Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden
2 000 HUF
5db klf szocialista kitüntetés tokban, közte ~1970. "Kiváló Munkáért" aranyozott, rátétes, műgyantás kitüntetés mellszalagon, miniatűr jelvénnyel, eredeti tokban +1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany és ezüst fokozat" aranyozott és ezüstözött bronz kitüntetések mellszalagon, tokban (egyik tok sérült) T:AU,XF