"Apám harca", II. világháborús és 1956-os harcokat, eseményeket is magába foglaló visszaemlékezés, sokszorosított gépirat, néhány fekete-fehér képpel illusztrált, 95 oldal. Név, évszám és kiadó nélkül. Aranyozott műbőr-kötésben. Feltehetően XXI. sz. eleje.