Tétel

Katalognummer:

17655.
Beendet 473. Fernauktion
Militaria

Rufpreis:

3 600 HUF

Beschreibung:

"Apám harca", II. világháborús és 1956-os harcokat, eseményeket is magába foglaló visszaemlékezés, sokszorosított gépirat, néhány fekete-fehér képpel illusztrált, 95 oldal. Név, évszám és kiadó nélkül. Aranyozott műbőr-kötésben. Feltehetően XXI. sz. eleje.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert