cca 1850 Ludwig Rohbock (1820-1883) - G. Hess: Szentháromság tere és Nagyboldogasszony Egyháza Budán. Dreifaltigkeitsplatz und Marien Himmelfahrtskirche in Ofen. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, lapszéli apró sérüléssel. 17,5x12,5 dm