20438.
Beendet 473. Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
2 400 HUF
6,50 EUR, 7,50 USD
Wagner Alajos: Physika. A középiskolák VII. és VIII. osztálya számára. Bp., 1888., Nagel Bernát. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, ceruzás bejelölésekkel, aláhúzásokkal.