https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Jagd

Zahl der Lose: 19

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Herman Ottó: Erdők, rétek, nádasok (Válogatás Herman Ottó műveiből.) Vál. és szerk.: Szepesi Attila. Szecskó Péter rajzaival. Bp., 1986, Móra. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval.
1
20410.

Herman Ottó: Erdők, rétek, nádasok (Válogatás Herman Ottó műveiből.) Vál. és szerk.: Szepesi Attila. Szecskó Péter rajzaival. Bp., 1986, Móra. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Széchenyi Zsigmond: Nahar. Indiai útinapló. Bp., 1967, Szépirodalmi. 5. kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
20411.

Széchenyi Zsigmond: Nahar. Indiai útinapló. Bp., 1967, Szépirodalmi. 5. kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
2 darab vadászati könyv: Fáczányi Ödön (szerk.): Millenniumi Vadászati Almanach, Magyarország 2001. Bp., 2001, Dénes Natur Műhely Kiadó. 215 p. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói műbőr kötés. + Hunor vadászkönyv. Főszerk.: Zoltán Attila. [Bp.], é. n., Officina Nova. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
1
20412.

2 darab vadászati könyv: Fáczányi Ödön (szerk.): Millenniumi Vadászati Almanach, Magyarország 2001. Bp., 2001, Dénes Natur Műhely Kiadó. 215 p. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói műbőr kötés. + Hunor vadászkönyv. Főszerk.: Zoltán Attila. [Bp.], é. n., Officina Nova. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Eördögh Tibor: Vadászok nyelvén. Bp.,1976, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói kemény-kötés.
1
20413.

Eördögh Tibor: Vadászok nyelvén. Bp.,1976, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói kemény-kötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Molnár Gábor: Jaguárországban. ,,Világjárók" 18. Bp., 1960, Gondolat. Első kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Könyvkötői, bordázott gerincű félbőr-kötésben, a borítón némi kopással.
1
20414.

Molnár Gábor: Jaguárországban. ,,Világjárók" 18. Bp., 1960, Gondolat. Első kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Könyvkötői, bordázott gerincű félbőr-kötésben, a borítón némi kopással.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Visnya, Osztap: Jó vadászatot! (Fordította Grigássy Éva.) Budapest-Uzsgorod, 1964. Európa Könyvkiadó - Kárpátontúli Területi Kiadó (ny.) 285 + [3] p. Oldalszámozáson belül Rogán Miklós humoros szövegközti rajzaival gazdagon díszítve. A novelláskötet első kiadása 1962-ben jelent meg. Vuray 207. o. Illusztrált kiadói félvászon kötésben, színes, illusztrált kiadói védőborítóban. Jó példány.
1
20415.

Visnya, Osztap: Jó vadászatot! (Fordította Grigássy Éva.) Budapest-Uzsgorod, 1964. Európa Könyvkiadó - Kárpátontúli Területi Kiadó (ny.) 285 + [3] p. Oldalszámozáson belül Rogán Miklós humoros szövegközti rajzaival gazdagon díszítve. A novelláskötet első kiadása 1962-ben jelent meg. Vuray 207. o. Illusztrált kiadói félvászon kötésben, színes, illusztrált kiadói védőborítóban. Jó példány.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Jan Kozák: A tajgán vadásztam. Ford.: Hubik István. Bp., 1977, Gondolat. Első magyar kiadás. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
1
20416.

Jan Kozák: A tajgán vadásztam. Ford.: Hubik István. Bp., 1977, Gondolat. Első magyar kiadás. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
1
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse