Bücher: Jagd Zahl der Lose: 19
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3213231
20410
473
Books: Hunting
Herman Ottó: Erdők, rétek, nádasok (Válogatás Herman Ottó műveiből.) Vál. és szerk.: Szepesi Attila. Szecskó Péter rajzaival. Bp., 1986, Móra. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval.
3213856
20411
473
Books: Hunting
Széchenyi Zsigmond: Nahar. Indiai útinapló. Bp., 1967, Szépirodalmi. 5. kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
3192407
20412
473
Books: Hunting
2 darab vadászati könyv: Fáczányi Ödön (szerk.): Millenniumi Vadászati Almanach, Magyarország 2001. Bp., 2001, Dénes Natur Műhely Kiadó. 215 p. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói műbőr kötés. + Hunor vadászkönyv. Főszerk.: Zoltán Attila. [Bp.], é. n., Officina Nova. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
2955622
20413
473
Books: Hunting
Eördögh Tibor: Vadászok nyelvén. Bp.,1976, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói kemény-kötés.
3135463
20414
473
Books: Hunting
Molnár Gábor: Jaguárországban. ,,Világjárók" 18. Bp., 1960, Gondolat. Első kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Könyvkötői, bordázott gerincű félbőr-kötésben, a borítón némi kopással.
3116437
20415
473
Books: Hunting
Visnya, Osztap: Jó vadászatot! (Fordította Grigássy Éva.) Budapest-Uzsgorod, 1964. Európa Könyvkiadó - Kárpátontúli Területi Kiadó (ny.) 285 + [3] p. Oldalszámozáson belül Rogán Miklós humoros szövegközti rajzaival gazdagon díszítve. A novelláskötet első kiadása 1962-ben jelent meg. Vuray 207. o. Illusztrált kiadói félvászon kötésben, színes, illusztrált kiadói védőborítóban. Jó példány. 3135471
20416
473
Books: Hunting
Jan Kozák: A tajgán vadásztam. Ford.: Hubik István. Bp., 1977, Gondolat. Első magyar kiadás. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF