Capodimonte gyümölcshordó és ruhahordó figura pár, jelzett, férfi nyak... https://www.darabanth.com/de/472-Fernauktion/472.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~1000007/Capodimonte-gyumolcshordo-es-ruhahordo-figura-par-jelzett-ferfi-nyaka-ragasztott-kis~II3195489
3195489
11881
472
Beschreibung: Capodimonte gyümölcshordó és ruhahordó figura pár, jelzett, férfi nyaka ragasztott, kis sérülésekkel, m: 16 cm
: nagy_andras